Команда одного українського тренера змінила в Євролізі команду іншого українського тренера
Рада директорів Євроліги затвердила склад із 20 команд, які змагатимуться в сезоні Євроліги 2026-27.
«Монако» залишає Євролігу і йде до Єврокубка, натомість приходить до найелітнішого клубного турніру Європи «Бешикташ».

Решта 19 клубів попереднього сезону залишаються в Євролізі.
У сезоні 2027-28 Євролігу буде розширено до 24 команд. При цьому кожна команда має зіграти з кожною. Цікаво, який буде формат.
Фото Euroleague, Besiktas