Збірна України не вийшла до фіналу пре-кваліфікації Олімпіади-2024

Пре-кваліфікація Олімпійських ігор.
1/2 фіналу

Стамбул, Туреччина. Sinan Erdem Arena

Хорватія — Україна 85:70 (24:17, 18:19, 26:16, 17:18)

СТАТИСТИКА

Безумовно Олександр Ковляр став найбільшим приємним сюрпризом у цій збірній. Те, що у збірної є такий сміливий і впевнений у собі плеймейкер – чудово. А помилки з часом і досвідом мінімізуються.

Не менший респект Андрію Войналовичу. Він уже не те, що не ходив, він не дихав (37,1 хвилина у середньому за чотири гри за сім днів), але сумлінно на всі сто відпрацював кожен епізод.

В’ячеслав Кравцов не те, щоб здивував, ми всі знаємо на, що він здатен. Але його відмінна форма дійсно вразила. Ну і розумна, надійна, бездоганна гра – справжнє задоволення.

Радує повернення Мішули з хорошим відсотком.

Загалом усі зіграли на своєму рівні і усі молодці.

Можливо, візуально десь не вистачало більше агресії від Пустового і Боброва.

Завданням мінімум був вихід до півфіналу. Його успішно виконали. Для більшого нам елементарно не вистачило людей.

У збірній не було 9 учасників ЄвроБаскету 2022! А кілька гравців зазнали травм уже під час зборів та ігор. На зборах травмувався Анатолій Шундель, у товариському матчі порвав “хрести” Сергій Павлов, наприкінці першої гри у Стамбулі Вячеслав Петров не зміг самостійно залишити паркет, а наприкінці останнього поєдинку В’ячеслав Кравцов порвав ахілл.

Такого у збірній України не було ніколи за всі часи! Такого не трапилося у жодній команді, які нині готуються до чемпіонату світу.

Стосовно причин нехай розбираються фахівці. В усякому разі занепокоєння викликає ймовірне небажання наших баскетболістів грати за збірну під час клубного сезону чи приїжджати влітку без контракту, як Павлов і Кравцов, які пропустять цілий сезон.