В’ячеслав Бобров: «Суперники сьогодні більше хотіли перемогти. Ми не були сфокусовані в кінці гри»

Поспілкувалася зі Славою Бобровим після матчу 1/8 фіналу ЄвроБаскета, у якому ми поступилися Польщі 86:94.

 

-Слава, чого сьогодні не вистачило для перемоги, на твою думку?

-По-перше, ми сьогодні програли підбирання, дали підібрати 12 разів на нашому щиті. Зробили багато прикрих втрат, після яких збірна Польщі нас покарала. В першій половині суперники набрали 18 очок після наших втрат. Вважаю, що в певній мірі нам забракло удачі. Не влучили вільні кидки. Кидали добре, впевнено. Але в другій половині дечого нам забракло. Начебто й були в грі, намагалися втекти від суперника, вочевидь вони сьогодні більше хотіли перемогти, ніж ми.

 

-Ви посіли друге місце в групі, чого майже ніхто не очікував, адже були серйозні суперники, однак прикро програли в 1/8 фіналу. Як загалом оцінюєш турнір і результат?

-Звісно, в якомусь смислі його можна записати нам, як плюс. Але вважаю, що ми не показали максимум, який мали показати. Мені здається, ми повинні були проходити збірну Польщі. Ми з нею грали на турнірі в Туреччині. Розбирали їх. Так, ми знали, що не було Слоутера. Всі решта гравців у Туреччині були. Просто десь допустили помилки, не були сфокусовані в кінці гри. І за це поплатилися. Так, у групі добре зіграли, перемогли в трьох матчах поспіль. Добре боролися. Але думаю, нам є до чого прагнути, є над чим працювати. Ми повинні запам’ятати цей урок, щоб не допускати таких помилок у майбутньому і виходити до 1/8.

 

-Сьогодні ти влучив важливі триочкові, добре зіграв. Як оцінюєш свою власну гру на турнірі? 

-Це мій другий турнір. Звісно, хочеться завжди показувати максимум, показувати кращий результат. Вважаю, що не все ще показав на турнірі, на жаль. Так сьогодні щось влучив. Однак ми перемагаємо разом в і поступаємося разом. Тому свій результат оцінюю на трійку з п’яти, тому що команда сьогодні програла, ми не змогли пробитися далі. Тому працюватимемо і старатимемося довести, що Україна все ж уміє грати в баскетбол і всі нас поважатимуть як баскетбольну країну.

-Незабаром ти приєднаєшся до «Будівельника». Через 10 днів вам уже стартувати у кваліфікації Ліги Чемпіонів. Чи встигнеш відновитися морально, фізично після такого напруженого графіка в збірній?

-Фізично, власне, не потрібно відновлюватися, адже тренер збірної усім давав грати  трохи більше 20 хвилин. Тому головне зараз приїхати до клубу, зрозуміти захист, зрозуміти, чого хоче тренер від мене, яка у мене позиція, роль у команді, і від цього уже рухатимемося. Вважаю, ми маємо рухатися від гри до гри. Адже всі суперники у кваліфікації – сильні. Передусім, усе залежатиме від нас, від того, як ми гратимемо. Будемо грати жорстко з перших секунд, і всі 40 хвилин. Як показала гра, треба грати всі 40 хвилин, а не якісь відрізки – 30, 38 чи 35 хвилин.

 

-Чи вистачить 10 днів, щоб вивчити комбінації, захист?

-Думаю, да. Впевнений, тренер, нічого надзвичайного не вигадує. Головне, напрацювати комунікації у захисті і хімію між нами в клубі. Оскільки ми з Богданом зараз приєднаємся, а інші хлопці відносно довго працюють один з одним.