В’ячеслав Бобров: «Ми грали для наших фанів і це єдина причина чому ми тут — грати для людей, які зараз в Україні»

Слава Бобров провів останні кілька хвилин матчу може й не як боженька, але дуже близько до того. А весь матч – по-королівськи. У Бобі найбільше очок – 17 (3/3 2-очкових, 2/3 3-очкових, 5/7 штрафних), найбільше підбирань – 8 (3 в атаці) і відповідно найвищий РЕ в команді – 22.

 

«Я хочу подякувати всім фанам, які підтримували нас в Ризі та в Україні. Підтримка була усюди, ми грали для наших фанів і це єдина причина чому ми тут — грати для людей, які зараз в Україні.

Як я казав перед грою, ми були сфокусовані на грі проти лідерів суперника — Шенгелії, МакФаддена. Ми старалися грати в свою гру в захисті, грати агресивно, намагалися контролювати підбирання, але суперники зібрали багато відскоків у першій половині. Втім, ми зробили гарну роботу у захисті, не дозволили опонентам набирати легкі очки з-під кошка.

Ця перша гра в липні була для нас найважливішою, адже ми кваліфікувалися до наступного раунду. Ми билися один за одного, стояли на своїх правилах, грали у свій баскетбол і не дозволяли їм грати вільно, грати, так, як вони хотіли б», – сказав В’ячеслав Бобров після матчу.