Віталій Степановський: “Ми до останнього розраховуватимемо на хлопців, які зараз у США”

Головний тренер національної збірної України Віталій Степановський прокоментував прес-службі ФБУ склад команди та початок збору:

“Наразі в складі 14 гравців. Звичайно, ми до останнього розраховуватимемо на хлопців, які зараз у США. Це стосується не тільки Леня та Михайлюка, а й Шульги та Скапінцева. Сподіваюся, їм вдасться вирішити всі питання з документами і вони зможуть приєднатися до команди. Щодо Дмитра Скапінцева, він зараз грає в Літній лізі і робить все для того, щоб спробувати отримати контракт в клубі НБА.

Щодо Володимира Геруна, його турбує коліно. Він хоче остаточно його вилікувати і підготуватись до наступного сезону. Тому ми додали Ігоря Чумакова до складу, щоб у нас був запас міцності.

Також ми покликали до збірної Олександра Кобзистного, який зараз грає за молодіжну збірну. Вирішується питання з його клубом “Мега”, який хоче, щоб він виступив тільки за одну збірну, але ми намагаємося домовитися з клубом, щоб після чемпіонату U20 Олександр приєднався до нас.

Ще декілька тижнів тому хлопці отримали план фізичної підготовки і я впевнений, що вони приїдуть у збірну в хорошій фізичній формі і ми відразу зможемо перейти до тактики у захисті та нападі”.

 

Також, нагадаємо, через травми не можуть допомогти національній збірній захисники Ілля Сидоров, Денис Лукашов та форвард Іван Ткаченко.

Для виходу до кваліфікаційного турніру Україні потрібно стати однією з двох найкращих на груповому етапі, а далі виграти плей-оф, який стартує з півфіналу. Лише переможці пре-кваліфікаційних турнірів отримають місця на олімпійському кваліфікаційному турнірі.