Україна друга у своїй групі у рейтингу на сайті пре-кваліфікації

12 серпня о 17:00 національна збірна України стартує в пре-кваліфікації Олімпіади-2024. За єдину путівку боротимуться 8 збірних, розділених на дві групи.

Офіційний сайт турніру опублікував рейтинг учасників, помістивши Україну на третє місце.

Вище нашої збірної команда господарів – збірна Туреччини з чотирма гравцями НБА у складі, а на другому місці Хорватія.

В нашій групі Україна має другий рейтинг, випереджаючи збірні Болгарії та Ісландії.

Для виходу до кваліфікаційного турніру Україні потрібно стати однією з двох кращих команд на груповому етапі, а далі виграти плей-оф, який стартує з півфіналу. В групі D, матчі якої також пройдуть в Стамбулі, зіграють Хорватія, Бельгія, Швеція та Нідерланди.

Рейтинг збірних на сайті ФІБА:
8. Ісландія
Вони обіграли Італію, Україну та Нідерланди протягом попередніх 18 місяців. З розігруючим Фрідрікссоном і бігменом Хлінасоном Ісландія цілком може висміяти цей рейтинг.
7. Швеція
6. Нідерланди
5. Болгарія
Вони не змогли вийти з групи на минулорічному Євробаскеті, де зіграли вперше за 11 років, навіть із нинішнім MVP Євроліги Везенковим у складі. Незважаючи на те, що відсутність Везенкова у пре-кваліфікації зменшує їх шанси, болгари все одно повинні відчувати натхнення після того, як нещодавно добре виступили на попередньому відборі до Євробаскету 2025.
4. Бельгія
3. Україна
Україна є надійним гравцем на великих турнірах, і пре-кваліфікація не повинна бути винятком навіть без деяких її відомих гравців.
2. Хорватія
1. Туреччина
Ви очікували на когось іншого на першому місці? Приймаюча країна є беззаперечним фаворитом, і, відверто кажучи, буде великим шоком побачити, як вони не переможуть на рідній землі. У їх складі чотири гравці НБА Осман, Шенгюн, Юрцевен та Коркмаз, а також колишній захисник НБА Ларкін, який є натуралізованим гравцем.

Наведені вище рейтинги потужності є цілком суб’єктивними і жодним чином не є правдивою, точною чи офіційною системою рейтингу. Усі коментарі належать лише автору ФІБА Трістану Лавалетту.

Фото FIBA