Іссуф Санон: «Трохи є больові відчуття, але зараз я перебуваю в збірній, тому маю віддавати всі сили»

Сьогодні на ЄвроБаскеті дебютували відразу дев’ять гравців збірної України! Унікальна подія в історії української збірної. Рекордсменами за кількістю ЄвроБаскетів у нас є головний тренер і двоє акредитованих на турнір українських журналістів – у кожного з нас це п’ятий чемпіонат Європи. Щоправда у Айнарса п’ятий у якості тренера і дев’ятий загалом, у нас просто п’ятий, все ще попереду.

Так от серед дебютантів і певно найперспективніший і найталановитіший український баскетболіст нового покоління Іссуф Санон.

-Іссуф, вітаю тебе з дебютом на ЄвроБаскеті. Які відчуття?

-Дуже хороші. Перша моя гра на ЄвроБаскеті, перша перемога. Ми розпочали дуже добре, з перемоги. І звісно, хочеться подякувати команді, яка підтримувала мене протягом усієї гри, попри те, що моментами у мене не все виходило. Але мене підтримували, давали поради і намагалися допомогти. Дякую команді.

-Що скажеш безпосередньо по грі?

-Ми виграли з досить великою різницею в рахунку. Не можу сказати, що це була легка гра. Адже ми готувалися протягом усього літа, працювали. Головне, що ми задоволені результатом і йдемо до наступної гри.

-24 серпня в матчі зі збірною Італії ти отримав травму. Як зараз себе почуваєш?

-Трохи є больові відчуття, але зараз я перебуваю в збірній, тому маю віддавати всі сили.

-Що скажеш стосовно наступного поєдинку – з командою Естонії?

-Ми гратимемо так само як сьогодні. Все що можу сказати.