Іссуф Санон та Олександр Липовий не зіграють у Стамбулі

Невтішні новини розповів головний тренер збірної України Віталій Степановський в інтерв’ю прес-службі ФБУ.

Нагадаємо, напередодні наша національна команда зіграла перший контрольний матч в рамках підготовки до олімпійської пре-кваліфікації, в якому програла збірній Литви (72:100). У цій грі не брали участь Анатолій Шундель, Іссуф Санон та Олександр Липовий. І надалі збірна України готуватиметься без цих двох гравців “Прометея”, повідомив Степановський:

“Липовий потренувався з нами півтора дня — вечірнє тренування 15 числа та два тренування 16 липня. Ще до початку збору він проходив медогляд і, на жаль, у нього не дуже хороші результати цього медогляду, і лікарі заборонили йому отримувати великі навантаження. Тому йому прописали курс лікування, він відновлюється і готується безпосередньо до сезону.

Санон ще за 10 днів до початку збору зателефонував мені і розповів про те, що він травмувався під час індивідуальної роботи. Ми робили все, щоб Іссуф відновився, він працював в індивідуальному режимі. Він працював із тренером з фізичної підготовки, намагався брати участь у командних тренуваннях, але, на жаль, його турбує травма і було прийнято рішення, щоб він готувався до сезону. Він не може працювати на 100%”.

Шундель з командою. Він травмував палець, йому наклали лангет і зараз він із цим лангетом не може, на жаль, тренуватись. Але він залишається у збірній, працює з тренером з фізпідготовки за індивідуальним графіком. Подивимось, як буде далі”.

Отже, у складі нашої команди немає представників НБА Олексія Леня і Свята Михайлюка, Володимира Геруна, який цього міжсезоння переїхав з Іспанії до Японії, Богдана Близнюка та травмованих прометеївців Іллі Сидорова, Івана Ткаченка і Дениса Лукашова. Тепер от ще Санона і Липового.

Нагадаємо, після минулого сезону одразу п’ять гравців “Прометея” перенесли операції — Кеннеді, Лукашов, Сидоров, Ткаченко і Клавелл. Тепер проблеми зі здоров’ям мають ще й Липовий та Санон.

 

Фото ФБУ