Післязавтра стартує новий український баскетбольний сезон

Початок нового тижня. І цього тижня, а точніше в середу, початок нового українського баскетбольного сезону. Втретє він розпочнеться матчем за Суперкубок. Між володарем Кубка України «Будівельником» і переможцем Суперліги «Прометеєм», які зіграють у київському Палаці спорту о 18:30.

Минулого сезону «Будівельник» переміг в 4 з 5 матчів з «Прометеєм», вигравши чвертьфінал Кубка України (72:66) і 3 з 4 поєдинків у Суперлізі.

З минулого сезону в «Будівельнику» залишилися Олександр Кобець, Карлос Доне, Роман Козлов, Дмитро Журавльов і Платон Хижняк. До команди прийшли дев’ять нових гравців.

«Прометей» же зберіг свій український ростер, пішов лише Максим Луценко, і американців Стефенса та Еванса.

Матч за Суперкубок України проводиться втретє. У складах «Будівельника» і «Прометея» є лише двоє гравців, котрі вже мають такий досвід, обидва у складі киян – Олександр Кобець і Вадим Прокопенко грали відповідно за «Черкаські Мавпи» і «Дніпро» у поєдинку за Суперкубок 2018 року. Обидва провели на майданчику по 20 хвилин, Кобець приніс команді 9 очок і зробив 1 блок-шот, Прокопенко вніс свої 13 очок, 8 підбирань і 1 блок-шот у перемогу дніпрян (101:76) і був найкращим за рейтингом ефективності.

Фото ФБУ