Ті ж команди, той же майданчик, зовсім інша гра

Суперліга Парі Матч

½ фіналу

«Київ-Баскет» – «Запоріжжя» 66:74 (17:25, 22:17, 17:18, 10:14)

СТАТИСТИКА

Рахунок у серії 1:1

«Тренер, як Ви любите говорити: “Та ж команда, той же майданчик, зовсім інша гра”. Що сталося з «Київ-Баскетом?», – запитувала прес-аташе клубу Айнарса Багатскіса на післяматчевій прес-конференції. Команда, справді, зовсім інша. Ніби в майках Коренюка і Мессі на майданчик вийшли не ті, хто виходив позавчора.

Якщо у вівторок столична команда впевнено контролювала гру, не дозволивши «Запоріжжю» жодного разу вийти вперед, то сьогодні господарі майданчика вели в рахунку протягом двох хвилин у середині першої чверті. Потім ще раз на початку другої половини матчу наздогнали гостей, зрівнявши рахунок. Але не більше.

На тій же післяматчевій прес-конференції головний тренер «Київ-Баскета» Айнарс Багатскіс наголосив на відсутності агресії у своїх гравців, підкресливши, що вони пробили лише 6 штрафних (проти 19 у гостей). Власне різниця в кількості реалізованих штрафних кидків і зумовила різницю в остаточному рахунку матчу (5:15 на користь «Запоріжжя» з лінії), решта цифр у протоколі майже однакові.

Наступні два матчі серії за Регламентом мали відбутися в Запоріжжі. Однак… Ми ж живемо в Україні… Вкотре в українському баскетболі складається ситуація, яка змушує так говорити. То Євробачення виганяє з київського Палацу спорту Фінал чотирьох Євроліги-FIBA, змушуючи ту саму ФІБА переносити його до Стамбула, то взагалі виставки-ярмарки-концерти стають на заваді проведенню матчів. Стільки було абсурду, стільки разів наші клуби проводили домашні ігри в інших містах. Історія рухається по спіралі. БК «Запоріжжя», маючи у своєму місті один з найкращих палаців спорту України, змушений проводити вирішальний на цьому етапі матч в іншому місті. Федерація баскетболу України повідомляє, що третя гра серії відбудеться 31 травня в Запоріжжі, а четверта 2 червня… в Кам’янському. Причина – в Запоріжжі волейбол.

Фото БК «Київ-Баскет»

Залишити відповідь