Олександр Мішула залишає «Київ-Баскет»

Гравець національної збірної України Олександр Мішула та столичний клуб вирішили не продовжувати співпрацю, повідомляє БК «Київ-Баскет».

Олександр став гравцем «Київ-Баскета» у серпні минулого року та протягом сезону взяв участь у 47 поєдинках Суперліги, у яких в середньому набирав 10.3 очок, 4.7 підбирань та 1.4 передачі. Точність триочкових склала 28.2 відсотки.

Після завершення чемпіонату Мішулу було прооперовано, зараз він проходить реабілітаційний курс після операції.

До речі, ось і відповідь на наше запитання, чому  Олександр Мішула з сильним болем в плечі протягом трьох тижнів і з 0/7 триочкових у третьому матчі півфінальної серії продовжує кидати шість разів з-за дуги (мимо) в четвертому. Відповідь дав лікар БК «Київ-Баскет» Сергій Гумела, його слова наводить офіційний сайт клубу:

«Хочу зазначити, що інформація про те, що Саша грав на знеболюючих останній місяць, здивувала і представників клубу і  мене особисто. Адже гравець звертався до мене півтора місяці тому із незначним болем, після чого ми провели курс лікування і Саша підтвердив, що почуває себе відмінно, додатково за допомогою не звертався і не скаржився на дискомфорт».

Фото БК «Київ-Баскет»

Залишити відповідь