Офіційно: в ЛЕБЛ гратиме одна українська команда

Шість латвійських, дев’ять естонських і одна українська команда подали заявки на участь у п’ятому турнірі Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги Pafbet в терміни, встановлені регламентом, повідомляє сайт ліги.

Латвію представлятимуть «ВЕФ Рига», БК «Вентспілс», БК «Огре», «Університет Латвії», «Валмієра ГЛАСС ВІА» та БК «Лієпая».

Естонію – «Пярну Садам», «Тарту Юлікол Макс енд Моорітс», «БК Калев/Крамо», «ТАЛТЕХ», «АВІС УТІЛІТАС Рапла», «Раквере Тарвас», «Таллінн Калев/Аудентес», «КК Віймсі» і «Кайла КК».

Єдиним представником України є БК «Прометей», який домашні матчі гратиме в Ризі та крім Латвійсько-Естонської ліги Pafbet братиме участь у Єврокубку.

7 липня Олександр Волков говорив basketballua.com в інтерв’ю, що двері для українських команд до ЛЕБЛ ще відкрито, і ліга може прийняти будь-яку кількість наших клубів. Однак нині, певно, остаточно зрозуміло, що київський «Будівельник» не гратиме в ЛЕБЛ у сезоні 2022/2023.

Регулярний чемпіонат ЛЕБЛ відбудеться у два кола – суперники зіграють одим з одним вдома та на виїзді, потім найкращі вісім команд продовжать боротьбу у чвертьфінальних серіях, переможці яких вийдуть до Фіналу чотирьох.

 

Фото estlatbl.com