Латвійсько-естонська баскетбольна ліга офіційно підтвердила участь «Прометея»

Правління Латвійсько-естонської баскетбольної ліги Pafbet підтримало прохання українського баскетбольного клубу БК «Прометей» дозволити команді брати участь у чемпіонаті в сезоні 2022/2023, повідомляє офіційний сайт ліги.

Заявка клубу підтверджує готовність виконати всі фінансові зобов’язання перед гравцями та лігою. Очікується, що клуб базуватиметься в Ризі.

Кілька інших клубів Суперліги України виявляють інтерес до участі в Латвійсько-естонській баскетбольній лізі Pafbet у сезоні 2022/2023, йдеться у повідомленні латвійських колег.  Отже, сподіваємося, що інші українські продовжать своє існування.

Українські баскетболісти, які гратимуть у «БК «Прометей», будуть вважатися місцевими баскетболістами, але на громадян інших країн поширюватимуться легіонерські правила, що діють у лізі (не більше чотирьох гравців на кожну гру, але можна придбати додаткові квоти).

В сезоні 2021/22 в чемпіонаті брали участь вісім команд з Естонії та шість з Латвії. Переможцем ліги став ризький ВЕФ, у складі якого виступав розігруючий збірної України Віталій Зотов.