“Прометей” у чвертьфіналі Єврокубка!

БК “Прометей” – БК “Веолiа Тауерс Гамбург” (Нiмеччина) 87:79 (28:20, 20:20, 21:16, 18:23)

Напередодні плей-оф Єврокубка “Прометей” ніби зурочили. Ді Джей Кеннеді отримав травму 25 березня у першій чвертьфінальній грі з “Віймсі”. Калеб Агада 29 березня у грі з “Венецією”. Ді Джей Стефенс 5 квітня наприкінці останнього перед виїздом на Фінал чотирьох тренування в Ризі. Денис Лукашов порвав ахілл 7 квітня під час півфіналу з “Тарту” і не був присутній на фіналі, оскільки поїхав на термінову операцію.

Після чотирьох місяців без жодної поразки, без спадів і проблем, ця низка травм здавалася страшним сном. Утім, навіть без своїх провідних гравців вони змогли 8 квітня стати чемпіонами Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги і 11 квітня перемогти у 1/8 фіналу Єврокубка.

Найперше, що хочеться написати про цю гру – це подякувати Іллі Сидорову за перемогу. Сталеві нерви і сталевий характер! Характер переможця, як сказав після гри Ронен Гінзбург. Саме влучання Сидорова стали вирішальними із «Гамбургом»: коли німецька команда у другій половині провела ривок 15:0 та скоротила власне відставання до мінімального, Ілля здобув дев’ять балів поспіль (два триочкових та влучання із фолом) і асистував на вже згаданий вище енд-ван Стефенса.

Наступним суперником «Прометея» стане або французький «Бург», або грецький «Промітеас» (вони свій поєдинок 1/8 фіналу проведуть у середу).