Новий тренер “Прометея” взяв участь у баскетбольному кемпі в школі братів Бертансів

Новий тренер “Прометея” і колишній асистент Багатскіса у збірній України Раймондс Фелдманiс узяв участь у майстер-класі у баскетбольній школі братів Бертансів у латвійській Валмієрі.

 

Валмієра — рідне місто знаменитих братів-баскетболістів. Нагадаємо, 30-річний Давіс Бертанс у минулому сезоні грав у одній команді з Лукою Дончічем – “Даллас Маверікс”. Загалом він уже 7 років у НБА. Його 33-річний брат Дайріс грає за “Реал Бетіс” разом з Володимиром Геруном, виступав у Євролізі, 2019 року провів 12 матчів у НБА у складі “Пеліканс”.

“Майстер-клас братів Бертансів 2023” триватиме у Валмієрі протягом п’яти днів. У ньому беруть участь 110 юних баскетболістів з усієї Латвії.

«Це вражаючий молодіжний захід, створений Давісом та Дайрісом. Я приємно здивований, скільки дітей приїхало здобути нові знання та відточити свої навички – і хлопчики, і дівчатка. Позитивна енергетика відчувалася з самого початку тренування. Присутність братів Бертансів ще більше мотивує молодь і відчувається, що діти хочуть тренуватися», – сказав спікер майстер-класу, тренер збірної Латвії з баскетболу 3х3, олімпійський чемпіон та тренер українського клубу «Прометей» Раймондс Фелдманiс.

Наразі завершилися два дні п’ятиденного кемпу. У другий день майстер-клас провів нинішній головний тренер збірної Латвії Лука Банкі.

У наступні дні відбудеться майстер-клас за участі колишнього головного тренера збірних Латвії та України, а також “Будівельника” і “Київ-Баскета” Айнарса Багатскіса.

 

Фото Bertānu Valmieras basketbola skola