7 років тому збірна України провела свій перший матч на чемпіонаті світу. А Михайлюк побив рекорд Сабоніса

Сім років тому – 30 серпня 2014 року – збірна України провела перший у своїй історії матч на чемпіонаті світу. Проти четвертої команди чемпіонату Америки – Домініканської Республіки. І здобула першу в історії перемогу, з рахунком 72:62. Історичні перші очки Україні на чемпіонатах світу приніс Олександр Липовий, реалізувавши триочковий.

31 серпня 2014 року Святослав Михайлюк дебютував в офіційному матчі за національну збірну України, ставши наймолодшим гравцем у її історії, а також наймолодшим гравцем в історії чемпіонатів світу, побивши рекорд Арвідаса Сабоніса.

Свої перші очки в офіційних матчах за національну збірну України Святослав Михайлюк набрав на восьмій хвилині третьої чверті з лінії штрафних, після того, як на ньому зфолили при виконанні 3-очкового. Цікаво, що з виходом на паркет Свята Україна повернулася до гри, скоротивши відставання з 18-ти до 5-ти очок, саме після класного слемданку Михайлюка рахунок став 57:52 за підсумками третьої десятихвилинки. Фіни тим часом не здобули жодного очка за 6 хвилин. Однак, збірна Україна програла той матч – 76:81.