Вальтер Тавареш став MVP Євроліги у квітні-травні

Вальтер Тавареш став MVP Євроліги у квітні-травні.

Після травми, яка змусила його залишити першу гру і пропустити майже половину другої, Тавареш повернувся і показав один з найкращих виступів в історії плей-оф.

У трьох перемогах “Реала” в плей-оф Тавареш набирав у середньому 17,7 очка при 67,9% кидків, 8,3 підбирання, 2,0 блок-шота та 1,3 перехоплення з РЕ 29,0.

Нагорода за квітень і травень ґрунтувалася на іграх, зіграних з 33 раунду регулярного сезону до кінця плей-оф. Тавареш отримав звання MVP місяця вже втретє. Його перша така нагорода була отримана в жовтні 2018 року, а друга — у листопаді 2021 року. Його три трофеї MVP місяця є третіми за кількістю в історії змагань. Нікола Міротіч з “Барселони” є лідером за всю історію з сімома.

Тавареш завершив плей-офф із середнім РЕ 26,8, що стало третім показником за всю історію серії плей-офф і найвищим для гравця команди-переможця. Він був лідером у плей-оф за середньою кількістю підбирань (7,5), підбирань у нападі (2,8), блоків (1,8), а також посів друге місце за відсотком реалізації кидків (70,6%), третє за очками (16,3).

Тавареш проводить свій шостий сезон Євроліги, і всі вони з “Реалом”. Нині на нього чекає його четвертий Фінал чотирьох, де він спробує виграти свій другий титул у Євролізі.

Нагадаємо, Фінал чотирьох відбудеться 19-21 травня у Каунасі.