У трьох серіях буде зіграно п’яті матчі

Євроліга. 1/4 фіналу

“Фенербахче” – “Олімпіакос” 73:69
Рахунок у серії 2:2

“Фенербахче Беко” – “Олімпіакос” стали третьою парою, в якій відбудеться п’ята гра плей-оф – наступного вівторка в Піреї, Греція.
Перші три чверті завершилися з різницею в одне очко, було 17 нічиїх і змін лідерства.
Головний тренер стамбульського «Фенербахче Беко» Дімітріс Ітудіс пояснив завдяки чому його восьма команда регулярки змогла нав’язати боротьбу першій: «Загалом у серії нам вдалося утримати «Олімпіакос» нижче 20 очок у кожній чверті. Здається, лише у одній чверті вони забили 26. Це величезні зусилля в обороні».

“Олімпіакос” забив 27 очок під час останньої чверті третьої гри. Греки набирали 79, 78, 72 та 69 очок у чотирьох іграх, як бачите, їхня кількість зменшувалася від гри до гри, не дотягнула позначки у 80 очок у чотирьох іграх поспіль уперше цього сезону. Фактично, раніше це не траплялося більше двох ігор поспіль. Протягом регулярного сезону «червоні» набирали в середньому 84 очки за гру; у плей-оф цей показник впав лише до 74,5. А їхні 11 результативних передач у четвертій грі — це майже половина середнього показника сезону «Олімпіакоса» (21,1), ще й до того ж супроводжувалися 14 втратами.