They did it again: перші очки Юля на 39:57 гри приносять “Реалу” титул чемпіона Євроліги

Євроліга. Фінал

“Олімпіакос” – “Реал” 78:79

«Лос-Бланкос» поступалися більшу частину гри. Але 110-річні Серхіо Родрігес, Руді Фернандес і Серхіо Юль вийшли у четвертій чверті і вирішили питання.

Серхіо Родрігез, через три тижні йому виповниться 37 років, – найефективніший гравець “Реалу” у фіналі Євроліги (15 очок, 9 асистів, 4 підбирання, РЕ 23!).

Юль набрав свої перші очки за 3,1 секунди до завершення четвертої чверті і приніс “Реалу” перемогу у Євролізі в сезоні 2022/2023! Мені здається, він і в 45 виходитиме на останнє володіння і виграватиме матч.

Ну що, я їхала в Каунас дивитися казку, як Шарас перемагає в домашньому фіналі. Але побачила іншу, яка доводить, що чемпіонські серця лишаються чемпіонськими у будь-якому віці. Повірте, бачити наживо не лише як Легенди виграють черговий фінал, а й спостерігати за ними на тренуванні в спілкуванні з тими ж журналістами безцінно, від цього професіоналізму перехоплює подих, ловиш кожне слово, кожний погляд і захоплюєшся ними.

Знаєте, раніше я думала: я щаслива, що живу в один час з Майклом Джорданом і Міхаелем Шумахером. Так, нехай і дитиною, нічого тоді не розуміла, але я полюбила баскетбол, дивлячись з батьком Джордана, полюбила Формулу, дивлячись Шумахера. А сьогодні зловила себе на думці, що щаслива жити в один час з цим поколінням іспанців. Хтось може порахувати скільки подібних матчів за титул або win-or-die вони виграли?

Євроліга пише, що це була одна з найзахопливіших ігор у історії Євроліги. Я дуже щаслива, що вийшло бути присутньою на цьому без перебільшення історичному фіналі у Каунасі. Заради таких моментів варто жити.

Фото Real Madrid Basket