Обрано нового СЕО Євроліги

-У вас у Литві медіа-директор легендарного клубу став президентом легендарного клубу, у нас в Україні це не можливо. У нас олігарх, який дає гроші – він же президент, усім у клубі — від спорту до медіа займаються “його люди” — максимально лояльні і максимально некомпетентні, – кажу литовському менеджеру “Прометея” пару місяців тому.

-У вас є Олексій Єфімов, один з найкращих GM Європи…

Так, один з найкращих, не посперечаєшся. Але вже майже 10 років не в Україні…

15 червня 2023 року колишній директор з комунікацій “Жальгіріса” став СЕО Євроліги.

Усі 13 акціонерів одноголосно проголосували “за” – Деян Бодірога залишиться президентом Євроліги, а Паулюс Мотеюнас буде новим виконуючим обов’язки генерального директора на сезон 2023-24.

Мотеюнас розпочав роботу в «Жальгірісі» в 2007 році як директор із комунікацій, пізніше став генеральним менеджером, а з 2013 року є президентом і власником клубу. Він також є директором «Жальгіріс Арени».

Під керівництвом Мотеюнаса «Жальгіріс» кілька разів виходив до плей-оф Євроліги та вперше в цьому столітті до Фіналу чотирьох у 2018 році. «Жальгіріс» процвітав, розвиваючи найкращих молодих гравців Литви та поєднуючи їх із сумішшю найкращих і найдосвідченіших гравців країни та іноземних талантів, які прагнуть підняти свою кар’єру на наступний рівень.

Поза кортом Мотеюнас також вивів клуб на новий рівень – «Жальгіріс» серед лідерів Євроліги за продажами квитків і зростанням доходів.

Два сезони поспіль – 2017-18 і 2018-19 – Паулюс отримував нагороду «Найкращий керівник року» в Євролізі.