«Монако» виходить до Фіналу чотирьох у другому для себе сезоні в Євролізі

Євроліга. 1/4 фіналу
“Монако” –  “Маккабі” 97:86
Рахунок у серії 3:2

«Монако» став першою командою французької ліги, яка потрапила до Фіналу чотирьох після того, як “АСВЕЛ” грав там ще в 1997 році.

Це також перший вихід «Монако» до Фіналу чотирьох — у їхній другий сезон в Євролізі!

Стартовий дует захисників “Монако” Майк Джеймс і Джордан Лойд разом набрали 42 очки, по 21 кожен. Цікаво, що всі свої 21 очко Джеймс здобув у першій половині гри. Донта Холл і Чіма Монеке набрали по 10 очок, а Елі Окобо, Альфа Діалло і Якуба Уаттара набрали по 9.

Це була шалена гра. За 2:45 до кінця першої чверті, Маккабі вів з рахунком 19:24, реалізував 6 з 6 двоочкових та 2 з 2 трьох, а також 6 з 7 з штрафного. А чверть завершилася з досить крупним рахунком — 26:33.

Але за 4 хвилини другої чверті «Монако» вдався ривок 15:0. «Маккабі» зміг відновити лідерство за 2:30 до великої перерви — 45:47, але «Монако» знову вийшов уперед — перша половина завершилася 53:49.

Далі були гойдалки — 1-2 очки в той чи інший бік. На завершальному етапі тріо у складі Монеке, Діалло та Окобо написали історію для «Монако» вивівши його у перший Фінал чотирьох!
Нагадаємо, усі люди в тренерському штабі “Монако” свого часу працювали в Україні. Тож щиро вітаємо усіх їх і генерального менеджера “Монако” Олексія Єфімова з цим історичним успіхом. Про кар’єрний шлях Олексія можна писати книгу.

Нагадаємо, Фінал чотирьох відбудеться 19-21 травня у Каунасі. У півфіналі “Монако” зіграє з “Олімпіакосом”.

Фото A.S. Monaco Basket