Георгіос Барцокас удруге поспіль став найкращим тренером сезону в Євролізі

Другий рік поспіль Георгіос Барцокас з пірейського «Олімпіакоса» отримав нагороду найкращого тренера сезону в Євролізі.

Барцокас привів свою команду до першого місця в регулярному сезоні з результатом 24:10. Потім він привів «червоних» до їхнього 12-го Фіналу Чотирьох, вигравши захоплюючу серію проти «Фенербахче Беко» з рахунком 3:2, що зробило його першим тренером в історії Євроліги, який виграв чотири п’яті матчі.

Тренер Барцокас став другою людиною, яка тричі вигравала нагороду «Тренер року», і першою, хто здобував її в сезонах Євроліги поспіль. Раніше він досягав цієї нагороди в 2012-13 роках, у своєму першому сезоні на лаві запасних «Олімпіакоса», після того, як допоміг «червоним» захистити титул Євроліги у Фіналі чотирьох у Лондоні. Барцокас також був обраний тренером року в сезоні 2021-22, коли він привів «Олімпіакос» до його першого виступу у Фіналі чотирьох з 2017 року.

Желько Обрадович з “Партизана” посів друге місце в голосуванні, а третє тренер “ Жальгіріса” Казіс Максвітіс, який безумовно заслуговує на гігантську повагу за вихід команди з Каунаса до плей-оф, тим більше заважаючи на те, скільки клубів з більшими бюджетами лишилися позаду.

 

Фото euroleaguebasketball.net