Український клуб уперше за 10 років у півфіналі Єврокубку

Я добре пам’ятаю, як раділи в Бурсі і казали “Неймовірно! П’ята перемога поспіль!”. Потім було: “Неймовірно! Ми вже три місяці не поступаємося”. Потім “Тридцять перемог поспіль! Фантастика!”.

Потім зламався Кеннеді, через чотири дні Агада, програли восьмій команді Латвійсько-Естонської ліги… А через тиждень знов: “Неймовірно! Виграли фінал ЛЕБЛ без чотирьох фундаментальних гравців!”. Потім пройшли “Гамбург” у Єврокубку. Але винос без тих же травмованих Капітана та Кеннеді міцної грецької команди в матчі, який вирішує все, і в якому греки набирають 57 очок за матч!.. Ось це фантастика! Але “Прометей” уже примусив до неї звикнути за цей сезон.

Фантастика — це Калеб Агада з серйозною травмою, купою тейпів, еластичних бинтів, який не грав з 29 березня, виходить і знову стає найефективнішим гравцем матчу! І Іван Ткаченко, який з травмованим плечем, яке також тримає спеціальний бандаж, б’ється як лев.

За команду Гінзбурга не можливо не вболівати. Бо вони не роблять роботу, а кайфують від гри. І коли вони виходять на майданчик і плескаєш їхні долоні, саме по собі на вустах з’являється слово “Enjoy”.

БК “Прометей” – БК “Промiтеас Патри” (Грецiя) 80:57

Український клуб уперше за 10 років у півфіналі Єврокубку. 2013 року там був “Будівельник” Айнарса Багатскіса.

В 1/2 фіналу 26 квітня у Ризі «Прометей» зіграє з турецьким «Тюрк Телекомом».