“Прометею” завдали найбільшої поразки в його єврокубковій історії

БК “Брешiя” (Iталiя) – БК “Прометей” 104:70

Про гру писати нічого. А ось про організацію процесу в Брешії хочеться написати багато. По-перше, це найбільш затишний зал серед усіх, що я бачила. Компактний, суто баскетбольний, фото диванів і м’яких крісел в першому ряду біля майданчику я публікувала в нашому Інстаграмі і Фейсбуку ще після першого тренування “Прометея” на арені. Що стосується організації умов роботи журналістів, то вона може дати фору навіть ЄвроБаскетам. Місця для преси біля майданчика, другий і третій ряди на сходинках, гру ідеально видно з усіх місць, столи обладнано всіх необхідним, розетки для живлення і інтернета закріплено на столах, проводи всі сховано, на кожному місці наклейка з ім’ям, прізвищем журналіста і паролем WI FI. Причому наклейки ці з’явилися до ранкового тренування в день гри, а не як на ЄвроБаскеті в Берліні, коли вже приїхали збірні, вийшли розминатися, журналістів попросили залишити медіа-трибуну і почали розклеювати стікери. На підлозі біля майданчику наклейками позначено місця фотографів…

Прес-служба “Брешії” роздала журналістам стартові протоколи, після кожної чверті оперативно приносили статистику. Все це з посмішкою. І загалом комунікація з пресою з боку клубу надзвичайно привітна, доброзичлива, аж до пропозиції екскурсії Брешією ввечері напередодні гри.

Я була на безлічі матчів за кордоном, і робота “Брешії” мене вразила. І вкотре стало прикро за те, що власники українських клубів, навіть заможних, усі як один схильні економити на медіа-службі. В багатьох наших командах усю роботу тягне на собі одна людина, тоді як у закордонних клубах прес-служби складаються з кількох фахівців. Про рівень зарплат, гадаю, говорити не варто. Тим більше це нині явно не на часі, і через скільки років в Україні відродиться баскетбол і це питання стане актуальним, наразі нікому не відомо.

Зауважу, що максимальна зручність на арені Брешії створена не лише для журналістів, а для кожного, хто прийшов на баскетбол. Навіть наприклад, те, що вхід до вбиралень відгороджено від зони фудкортів перегородкою. Так там усе компактно, все поруч, однак у таких умовах зроблено максимально продумано.

Щодо гри. “Прометей” зазнав найбільшої поразки у своїй “європейській” історії.

22 жовтня їде в Пярну на гру Латвійсько-Естонської ліги, а 26 жовтня на Арені Рига приймає турецький “Бурсаспор”.