“Прометей” здобув важливу в турнірному і психологічному сенсах перемогу

“Прометей” – “Брешія” 79:72
СТАТИСТИКА
Нагадаємо, перший матч у Брешії команда Гінзбурга програла – 70:104.

“Прометей” програв першу половину мінус чотири. А “у другій половині ми зробили величезну роботу в захисті, налагодили атаку, гравці зрозуміли, якому рівню ми маємо відповідати. Я схиляю голову перед моїми гравцями – вони виконали чудову роботу проти хорошої команди з хорошим тренером”, – так описав гру головний тренер Ронен Гінзбург.
Його команда перемогла. Але відверто, це знову ж таки була не найкраща гра. Так, “Прометей” вигравав матчі і з 10% триочкових і 51% штрафних. Але завжди так не буде. І це тривижно з огляду на перспективи в плей-офф. Утім, до матчів на виліт ще далеко. Спостерігатимемо за розвитком “Прометея”, за розвитком Іссуфа Санона, який сьогодні влучив 4 з 5 триочкових, і чим далі вони з бразе Калебом Агадою стають одними з найважливіших гравців для “Прометея”.
“Це не новина, що Іссуф має величезний талант. Однак потрібно бути більш послідовним, організувати всіх тарганів у його голові, оскільки вони не завжди тримаються купи. Так, сьогодні була хороша гра, але така гра має бути постійно, більш стабільно, послідовно”, – сказав Ронен про Санона на післяматчевій прес-конференції.
Наступний матч Єврокубка у команди Гінзбурга 25 січня в Туреччині.