“Прометей” здобув першу в історії виїзну перемогу в Єврокубку

БК “Цедевiта Олiмпiя” (Словенiя) – БК “Прометей” – 89:94 (24:18, 15:22, 25:26, 25:28)

БК “Прометей”: Кеннедi 20 + 4 передачi + 2 перехоплення, Балвiн 7, Клавелл 21 + 8 підбирань, Агада 21 + 8 підбирань + 4 передачi + 2 перехоплення, Стефенс 10 + 10 підбирань, Лукашов 5, Липовий 2, Ткаченко 6, Хог 2, Санон 0

“Прометей” після вікна збірних заштормило: перемога над 13-ю командою ЛЕБЛ не в 50 очок, а досить таки важкувато і перша поразка в Латвійсько-Естонській лізі від третьої команди в поточній турнірній таблиці. Так, на цю гру Ронен Гінзбург залишився без двох своїх плей-мейкерів – через травми не грали Сидоров і Лукашов, утім, український клуб навіть без кількох гравців сильніший за опонентів у ЛЕБЛ.

“Олімпію” теж штормить, але з самого початку сезону. Команда, якій експерти пророчили ТОП-4, наразі остання в групі А без жодної перемоги. Тож обидвом суперникам перемога була вкрай потрібна. І вони за неї билися. Гра вийшла видовищною. “Прометей” довів її до першої виїзної перемоги у свої історії в Єврокубку.


30 листопада команда зі Слобожанського проведе домашню гру Єврокубка з німецьким “Ульмом” на легендарній “Жальгіріс Арені”, оскільки арена у столиці Латвії цього вечора зайнята.