“Прометей” завдав першої поразки в сезоні фіналісту Єврокубка

БК “Прометей” – БК “Фруттi Екстра Бурсаспор” (Туреччина) – 90:84 (23:21, 19:18, 26:23, 22:22)

БК “Прометей”: Кеннедi 15 + 3 передачi + 7 підбирань, Стефенс 9 + 8 підбирань, Балвiн 2, Клавелл 26 + 3 перехоплення, Лукашов – старт, Сидоров 2, Агада 10 + 4 передачi + 4 перехоплення, Липовий 3, Хог 6, Санон 17 + 3 передачi

У гості до української команди приїхав турецький клуб “Фрутті Екстра Бурсаспор”, який на цей момент ще жодного разу не програв у новому сезоні і мав шість перемог поспіль.
І турки явно приїхали за сьомою. Після трьох з половиною хвилин гри на табло було 13:5 на користь “Бурсаспора”. “Прометей” відповів своєму супернику у другій п’ятихвилинці чверті ривком 8:0. Просто чудово стартовий десятихвилинний відрізок провів Джиан Клавелл (11 очок та 9 з них – влучаннями з периметра). Його зусилля відмінними індивідуальними проходами підтримали Іссуф Санон та Калеб Агада.


А після великої перерви “Прометей” змусив надмiрно нервувати лідерів і тренерів суперника (за короткий проміжок часу технічні фоли отримали головний тренер Душан Алімпієвіч і його асистент). Дерек Нідем на початку третьої чверті отримав четвертий фол, а грубість йорданського центрового “Бупсаспора” Ахмета Дюверіогду поставила крапку в його участі у матчі. На 25-й хвилині Дастін Хог вперше у цьому матчі встановив гандикап “Прометея” на позначці “10+” (54:43). Гравці “Бурсаспора” нічого не могли вдіяти у третій чверті з проходами у правий бік Іссуфа Санона.


Підопічні Ронена Гінзбурга впевнено контролювали гру до останньої хвилини, коли суперник ривком 8:0 спробував зачепитися за свій шанс у цьому матчі. Однак відіграти ще 6 пунктiв за 24 секунди було вкрай важко. “Бурсаспор” вдався до тактичних фолів, проте Ілля Сидоров та Калеб Агада влучаннями з лінії штрафних кидків оформили перемогу нашої команди нал=д фіналістом Єврокубка-2022.
29 жовтня “Прометей” проведе домашній матч у рамках Латвійсько-Естонської ліги з “Тарту”.