Конкуренти “Жальгіріса” у французькій провінції

Свій попередній матч український “Прометей” грав на “Жальгіріс Арені”. І там мені пощастило потиснути руку їх легендарному анонсеру. Так ось у французькому провінційному містечку у знаменитого литовця є конкуренти, скажу я вам. Представлення команди – мурашки по шкірі. Те, як щиро і гучно французькі дідусі і бабусі підтримують свою команду – любов.
Так, у Брешії теж була неймовірна атмосфера, як власне, завжди на баскетболі за участі італійської команди. Однак на перше місце я все ж поставлю французьке містечко Бург-ан-Бресс. Знаєте, я розгадала секрет лідерства “Бурга” в групі А. З таким залом не можливо програвати.


Як бачите по цій вітрині магазину меблів, баскетбольний клуб у цьому 40-тисячному місті, яке лягає спати о 21:00, а різдвяна ярмарка на центральній площі зачиняється о 19:00, досить популярний.

“Бург” – “Прометей” 92:85 ОТ

Друга прикра поразка “Прометея” поспіль. Триочковий Санона, який до цього влучання схибив 5 спроб, подарував українцям овертайм. Однак на більше підопічних Гінзбурга не вистачило. Втім, слід віддати команді належне – без Сидорова і Агади, чи не найбільших своїх трудяг, “Прометей” зайшов в овертайм на виїзді з лідером групи.