Ді Джей Стефенс увійшов до першої символічної п’ятірки Єврокубка

Ді Джей Стефенс увійшов до першої символічної п’ятірки Єврокубка за підсумками голосування вболівальників, журналістів, головних тренерів і капітанів команд.

Весь сезон вболівальники Єврокубку мали змогу насолоджуватися його данками. Але Ді Джей – набагато більше, ніж просто данки. У своєму другому сезоні в Єврокубку 32-річний Стефенс набирав у середньому 13,2 очка, робив 5,9 підбирання та мав РЕ 15,1, і допоміг «Прометею» дійти до півфіналу.

Цього сезону Стефенс навіть попри ушкодження зіграв у всіх матчах “Прометея” в Єврокубку і став одним із головних творців 13-ти матчевої переможної серії «Прометея». Ця серія допомогла нашій команді посісти перше місце в групі А та вийти до четвірки найсильніших команд турніру. У постсезоні Стефенс покращив свої середні показники регулярного сезону, набираючи 14,0 очок і 7,0 підбирань. Крім того, Ді Джей на четвертому місці в Єврокубку за точністю 2-очкових із 72,8%.

Крім Стефенса у символічній збірній Єврокубка Джон Шурна (“Гран-Канарія”), Анте Томіч (Ховентут Бадалона), Джеріан Грант і Аксель Бутель (“Тюрк Телеком”).

Найкращим молодим гравцем турніру став центровий “Гран Канарії” Александр Бальцеровські.

Найкращим тренером – наставник Тюрк Телекому Ердем Джан.

Друга збірна сезону:

ДжеКован Браун (“Хапоель”)
Онуральп Бітім (“Бурсаспор”)
Сем Деккер (“Лондон Лайонс”)
Бруно Кабокло (“Ратіофарм”)
Тайрік Джонс (“Тюрк Телеком”)

Відсутність Калеба Агади у другій збірній сезону шокує. Тут можете почитати чому.