Жіноча збірна України теж провела домашній матч у Ризі

Жіноча збірна України в Ризі здобула впевнену перемогу над командою Фінляндії – 74:59.
Це кваліфікація на чемпіонат Європи 2023 року.


Ця перемога нам нічого не дає, оскільки результати з четвертою командою групи не враховуються. А фінки це останнє місце вже остаточно посіли, тому до Риги привезли юних дівчат, яких награють на перспективу.

До Олімпійського центру Rimi підтримати дівчат прийшли Олександр Липовий, Денис Лукашов, Іссуф Санон, Іван Ткаченко і Ді Джей Стефенс з батьками.


В іншій грі дня в нашій групі Франція здобула перемогу над Литвою 83:75, гарантувавши собі перемогу в нашому квартеті.
Вирішальна битва для нас буде 12 лютого. Щоб претендувати на участь у ЄвроБаскеті, нам обов’язково треба перемагати збірну Литви з гравчинями Євроліги у складі. Тож тримайте кулачки за наших дівчат і вболівайте за них в неділю о 16:00.


Україна йде третьою у групі за тур до кінця кваліфікації, маючи з Литвою по три перемоги в п’яти матчах. Тож переможець недільного матчу посяде підсумкове друге місце.
Втім, цього може бути недостатньо для виходу на чемпіонат Європи. На ЄвроБаскет виходять переможці 10 груп, а також чотири кращі команди серед тих, хто посів друге місце в групі.
Таким чином, на чотири путівки на чемпіонат Європи претендують команди з семи груп. Тож варіантів багато. Нам же точно потрібна перемога з різницею +6 і більше.