“Калев” – кривдник українських команд цього сезону. Вже тричі

Впевнена, є така екскурсія “містичний Таллінн”. А у нас тут у баскетболі містичний “Калев”. Він удруге виграв у “Будівельника” +9 очок.

“Калев” (Таллінн, Естонія) – “Будівельник” – 75:66

СТАТИСТИКА ТУТ

Але не можна не відзначити окремо 4 з 6 триочкових Олександра Ковляра.

Після першої їхньої гри я писала на цьому сайті заголовок – “Будівельник” несподівано не впорався з “Калевом”. Що тут сказати, недооцінювала я тоді естонців. Якщо “Прометей” не вийде на них у плей-офф ЛЕБЛ, то у талліннців так і залишиться плюс з українськими клубами.

Також після першого матчу ми звертали увагу (сьогодні вечір самоцитування), що “Будівельник” і “Прометей” дуже синхронно стартували в єврокубках в один день. Навіть рахунки за чвертями їхніх матчів були майже ідентичні, а через тиждень вони знову синхронно прикро поступилися. І ось тепер синхронно поступилися “Калеву” – “Прометей” 19 листопада, “Будівельник” у наступному поєдинку – 23-го.
Для “Будівельника” ще нічого не втрачено. З італійцями у підопічних Валерія Плеханова плюс, а “Калев” італійцям одного разу вже програв. Отже, якщо 30 листопада італійці перемагають естонців, а кияни команду з Нідерландів, у якої наразв 5 поразок у 5 матчах, буде закрутка між трьома командами з 4-2.