ЄвроБаскет 2022. Чвертьфінали. Прев’ю

13 вересня

18:15

Іспанія – Фінляндія

Після перегляду матчу Фінляндія – Хорватія є передчуття, що таким куражним фінам під силу пройти цю збірну Іспанії.

Іспанці виграли свою не надто сильну групу, в 1/8 вийшли на литовців, яких дотисли в овертаймі.

Фіни з другого місця в групі D вийшли на наше третє. Нагадаємо, саме в матчі з нами хорвати тримали потрібну різницю, щоб не піднятися на друге місце і уникнути зустрічі з Дончічем у 1/4. Уникли і Дончіча і взагалі чвертьфіналу, потрапивши під Маркканена.

 

13 вересня

21:30

Німеччина – Греція

Німці – відкриття плей-офф. У  найсильнішій з відривом групі з усіх вони дуже потужно себе проявили. Тут також на номінальних фаворитів греків я би поставити не ризикнула. Чехи дуже ясно показали, що не такі страшні греки, як їх малюють. Якщо вже чехи з Саторанскі після травми були в грі протягом усього матчу, то Німеччина на домашньому ЄвроБаскеті тим більше.

 

14 вересня

18:15

Франція – Італія

Найочікуваніша для мене особисто пара. Італійці своєю пристрастю, своїм вогнем на майданчику нарешті висушили сльози в моїх очах після поразки збірної України 11 вересня, нагадали мені, чому я люблю баскетбол, і повернули бажання знову приїжджати на ЄвроБаскети. Це Команда, за яку ти не можеш не вболівати, в яку ти не можеш не закохатися.

Французи – завжди фаворити. На будь-якому чемпіонаті. Французи, які показали бажання і характер перемагати, врятувавши здавалося би вже безнадійно програний матч у 1/8 фіналу.

Два дуже гідних один одного суперника, протистояння яких хотілося би побачити ближче до фіналу. І дуже шкода, що завтра для когось із них турнір завершиться.

 

14 вересня

21:30

Словенія – Польща

Біль, який болітиме ще довго. В цей день і в цей час я мала сидіти на своєму причудовому місці (дякую організаторам) в третьому ряду Mercedes Benz Arena і дивитися, як збірна України захищається проти Лукі. І на його магію. І бігти на прес-конференцію після гри, і йти на тренування перед грою…

А тепер не дивитимусь навіть трансляцію.