ЄвроБаскет 2022. 11 вересня. Результати матчів

Україна – Польща 86:94

СТАТИСТИКА

Ми відкривали ігровий день.

І хоча я, не маючи навіть долі відсотка сумніву, оплатила готель до 15 вересня, щоб подивитися шоу збірна України – Дончіч, у ранці 11 вересня було якось тривожно і трохи не по собі. А розум говорив «перестань, ми не можемо в нинішній ситуації не використати такий грандіозний шанс, ми не можемо програти найголовніший за багато років матч, а якщо дивитися вперед, невідомо за скільки саме багато років він найголовніший». Найневдаліша гра Михайлюка збіглася з тим, що у суперника виходило все, летіло все, к всіх лідерів пішла гра, і вони ніби забивали цвяхи нам у серце.

 

Фінляндія – Хорватія 94:86

СТАТИСТИКА

Матч, який не бачила стираючи з обличчя сльози за готелем Holiday Inn біля Mercedes Вenz Arena. Лаурі Маркканен був феноменальним – 43 очки +9 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, РЕ 47. Хорвати свідомо обрали собі суперника, утримавши різницю в грі з нами, вони від нього відгребли.

 

Сербія – Італія 86:94

СТАТИСТИКА

Один з чотирьох найфантастичніших матчів цього ЄвроБаскету, з тих, які я особисто дивилася. Ще три – це Україна – Естонія, Франція – Туреччина та Литва – Іспанія.

Гру тут описувати – кощунство. Емоції, жага перемоги, характер, вогонь італійців закохали в цю команду до завершення ЄвроБаскета і довше.

 

Греція – Чехія 96:88

СТАТИСТИКА

Збірна Ронена Гінзбурга ледь не створила найгучнішу сенсацію. Чехи були в грі протягом усього поєдинку, не поступалися більше 10 очок, 16 хвилин були попереду і 12 разів за матч рахунок був рівним.

Ви помітили, що три матчі одного ігрового дня завершилися з однаковим рахунком?

І тільки чехи підвели

І ось чому