Представники збірної України «забули» про війну на прес-конференції в Мілані ВІДЕО

Збірна України провела перше тренування на ЄвроБаскеті 2022 і обов’язкову прес-конференцію, в якій за регламентом беруть участь головний тренер та капітан.

 

«Ми дуже раді стартувати на цьому ЄвроБаскеті. Вважаю, ми виконали велику роботу, щоб показати тут хто ми є, і на що спроможні. До ЄвроБаскета була дійсно довга відстань – кваліфікація, потім пандемія. Ми очікуємо показати всім, на що здатні і на що ми заслуговуємо», – сказав у своїй промові Денис Лукашов.

Потім, природно, що в Мілані у Дениса поцікавилися його думкою стосовно нашої гри зі збірною Італії 24 серпня у кваліфікації на чемпіонат світу:

«Перша половина матчу була дійсно чудова для нас, а ось третя чверть була справді поганою, передусім у захисті. Ми дозволили італійцям виконувати легкі триочкові кидки, відчути гру, і врешті перемогти. Ця поразка була для нас дуже болісною. Ми були дуже засмучені. І чекаємо на можливість продемонструвати, що можемо їх перемогти. Ми виконали хорошу роботу над помилками. Ми битимемося на майданчику. Зрозуміло, що буде непросто, адже італійці гратимуть удома і їх підтримуватимуть тисячі вболівальників. Однак ми зробимо все можливе для перемоги».

Нагадаємо, з господарями українці зіграють 5 вересня.

А ось про війну в Україні Лукашов висловився тільки після запитання українського журналіста Олександра Прошути. Прес-конференція відкриття турніру, за яким слідкують мінімум у 24 країнах, у прямому ефірі, коли, як не тут, звертати увагу спільноти на той жах, що відбувається в центрі Європи у 2022 році, відбувається на території нашої рідної Батьківщини.

«Як уже було сказано, наша країна переживає дуже важкі часи.  Нам непросто зосередитись на баскетболі, знаючи, що відбувається в нашій країні.  Ми зробимо все, щоб показати нашу найкращу гру.  Ми битимемося у кожній грі — це я можу пообіцяти. Меседж до світу не змінився з лютого, коли все почалося.  Потрібно зупинити війну та зупинити вбивства українців», – сказав Лукашов.

Нагадаємо, Україна грає в групі С проти Італії, Греції, Естонії, Хорватії та Великої Британії.

У наступний етап змагань виходять чотири команди з групи.

Перший поєдинок 2 вересня о 15:15 за київським часом, суперник – збірна Великобританії.